مرکز عمده فروشی لوازم سیسمونی
خانه / کریر / بهترین کریر نوزاد | گروه تامین کننده آن در ایران

بهترین کریر نوزاد | گروه تامین کننده آن در ایران

شاید تجربۀ اطرافیانتان دربارۀ استفاده و خرید کریر نوزاد برای فرزندشان با هم در تضاد باشد. چون ممکن است عده‌ای معتقد باشند که صندلی ماشین مخصوص کودک یا همان کریر در خانه برای خواب و بیرون از خانه برای حمل فرزندشان بسیار کاربرد داشته است. و عده‌ای دیگر کریر را وسیله‌ای غیرضروری و حتی یک هزینۀ اضافی در وسایل مورد نیاز یا سیسمونی کودک می‌دانند. اگر بین این دو عقیده سردرگم شده‌اید و نمی‌توانید برای خرید یک کریر تصمیم بگیرید، مطلب زیر می‌تواند بیشتر شما را با کریر نوزاد و اهمیت استفاده از آن برای حمل شیرخواران کوچک آشنا کند تا بتوانید راحت‌ و آگاهانه‌ تر برای خربد آن تصمیم بگیرید. همچنین به شما یاری می دهیم تا بهترین کریر نوزاد را برای فرزندتان انتخاب کنید.

صندلی ماشین قابل حمل کودک که کریر هم نامیده می‌شود، معمولاً در انگلیسی به Infant Car Seat شناخته می‌شود و در واقع یک نوع صندلی ماشین است که قابل حمل و مخصوص نوزادان و شیرخواران کوچک می باشد که عموماً در سیسمونی همراه با کالسکه به چشم می‌خورد. کریر نوزاد فقط رو به تکیه‌گاه صندلی خودرو نصب می‌شود و برای کودکان زیر ۱۰ کیلوگرم ایمن‌ترین وسیله برای حمل نوزاد است. اما معمولاً تا وزن ۱۳ کیلوگرم یا تا قد ۸۸ سانتی‌متر، برای فرزندتان قابل استفاده است. بنابراین از زمانی‌که می‌خواهید نوزادتان را پس از تولد از بیمارستان به خانه بیاورید تا وقتی قد و وزن کودکتان به حدی برسد که دیگر در کریر جای نگیرد، می‌توانید از این وسیله برای قرار دادن کودک در خودرو و حمل او بیرون از خودرو استفاده کنید. در واقع متخصصان توصیه می‌کنند تا زمانی که کودک در کریر جای می‌گیرد، از این وسیله برای گذاشتن کودک در اتومبیل استفاده کنید، زیرا ایمن‌ترین روش برای حمل نوزاد و کودک شیرخوار با خودرو استفاده از کریر می باشد.

بهترین کریر نوزاد | گروه تامین کننده آن در ایران

نماینده فروش بهترین کریر نوزاد در کشور

نماینده فروش بهترین کریر نوزاد در کشوریافتن نماینده فروش بهترین کریر نوزاد در کشور کار خیلی سختی نمی باشد.

با یک جست و جو در اینترنت و یا پرس و جو با افرادی که تجربه ی خرید کریر را داشته اند می توانید با نمایندگی های فروش بهترین کریر آشنا شده و با مراجعه حضوری یا حتی خرید اینترنتی یک کریر که متناسب با نیازها و سلایق شما و همسرتان باشد را انتخاب نمایید.

بزرگترین تولید کننده کریر نوزاد در ایران

بزرگترین تولید کننده کریر نوزاد در ایرانکریر نوزاد در ایران تولیدکنندگان زیادی دارد که شامل: مادرکر، جی بی، گروه صنعتی پویا، تولیدی نهال، مای نی نی، نی نی لازم، تولیدی صنعتی مولد، کوشا، ارابه، شرکت دلیجان و … می باشد.

به نظر می رسد بزرگترین تولید کننده کریر نوزاد در ایران شرکت دلیجان می باشد.

این شرکت با هدف تولید محصولاتی که راحتی، ایمنی و آسایش را برای کودکان و والدین آنها فراهم می‌آورند، در سال ۱۳۶۶ در تهران آغاز به کار نمود. دلیجان که از همان بدو تأسیس در صدد افزایش رضایت هم‌میهنان از طریق تمرکز بر روی کیفیت محصولات خود بود، محصولات شرکت دلیجان ائم از کالسکه دلیجان و کالسکه رما، کریر، روروئک، صندلی غذاخوری، نی نی لای لای، صندلی خودرو و سه چرخه با اتّکا به دانش متخصّصان ایرانی به انجام رسانده است و به مرور با پشت سر نهادن مراحل تولید، تبدیل به بزرگترین تولید کننده‌ و صادر کننده لوازم حمل و ایمنی کودک در کشور عزیزمان ایران شود. به نظر می آید صادرات بهترین کریر نوزاد توسط این شرکت انجام می شود.

گروه تامین کننده کریر نوزاد در کشور

گروه تامین کننده کریر نوزاد در کشورهمانطور که اشاره شد شرکت های تولیدی زیادی در ایران به تولید کریر نوزاد می پردازند. این گروه ها به تولید و عرضه این کریر به بازار می پردازند و کروه تامین کننده کریر نوزاد در کشور محسوب می شوند. شاید بزرگ ترین گروه تامین کننده بهترین کریر نوزاد همان شرکت دلیجان باشد.

این گروه ها با تولید کریر نوزاذ با کیفیت، نیاز داخل را برطرف کرده و حتی به صادر کردن این محصول می پردازند.

صادرات این محصول و تجارت بهترین کریر نوزاد باعث ارزآوری برای کشور و همچنین رونق اقتصادی می گردد.

قیمت عمده کریر نوزاد در بازار

قیمت عمده کریر نوزاد در بازاربا خرید کریر نوزاد به صورت عمده، قیمیت نهایی کاهش می یابد. قیمت عمده کریر نوزاد در بازار بسیار متنوع می باشد و بستگی به  کیفیت کریر، برند آن، قطعات بکار رفته شده در تولید آن، طراحی مدرن هر یک از اجزا و … دارد.

شما ابتدا باید کریر دلخواه خود که با سلیقه و نیازتان و همینطور پولی که قرار است برای آن هزینه کنید متناسب است را انتخاب کنید و سپس با مراجعه حضوری به مراکز فروش و یا خرید آنلاین از سایت های معتبر آن را تهیه کرده و نیاز فرزندتان را تامین کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم باصری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09197143684
email icon پست الکترونیکی: hs_movahedi@yahoo.com

پاسخی بگذارید