مرکز عمده فروشی لوازم سیسمونی
خانه / کالسکه / خرید کالسکه نوزاد | ارائه کننده مرغوب ترین نوع آن در کشور

خرید کالسکه نوزاد | ارائه کننده مرغوب ترین نوع آن در کشور

یکی از مهمترین وسایل میان سیسمونی کالسکه نوزاد است؛ کالسکه ایرانی دارای طرح ها و مدل های فراوانی هستند. از زمان تولد نوزاد تا ۵ سالگی می توان از آن استفاده کرد. در هیاهوی فعالیت های روزمره انجام دادن همزمان چند کار با هم بسیار مشکل و خسته کننده است بنابراین استفاده از کالسکه تا حدودی حمل و نقل را برای والدین آسان می کند. در استفاده از کالسکه نوزاد بدون اینکه خسته شوید میتوانید به همراه فرزند دلبندتان به بیرون از منزل بروید و فعالیت های خود را از جمله خرید و گشت و گذار و … را به راحتی انجام دهید. 

خرید کالسکه نوزاد | ارائه کننده مرغوب ترین نوع آن در کشور

قیمت روز کالسکه ایرانی در بازار بین المللی

قیمت روز کالسکه ایرانی در بازار بین المللیقیمت های روز کالسکه های ایرانی بسیار مقرون به صرفه تر از نمونه های خارجی آن است امروزه در بازار قیمت کالسکه ها از چند ده هزار تومان تا چند میلیون تومان میرسد که این قیمتی بسیار زیاد است.

و اگر خانواده ای بخواهد برای نوزادشان کالسکه ای برند و با امکانات کامل بخرد چند میلیون باید هزینه کند در حالیکه کالسکه ایرانی را میتوان با همان امکانات و کیفیت به قیمت بسیار ارزان تری خرید.

قیمت های کالسکه ایرانی نیز مانند بسیاری دیگر از محصولات بستگی به مدل،شرکت تولید کننده،اندازه،امکاناتی که کالسکه دارد و بسیاری دیگر از موارد بستگی دارد.هرچه اندازه کالسکه و مدل آن دارای امکانات بیشتری باشد قیمت آن نیز به مراتب از مدل های دیگر بیشتر است و هرچه جنس مواد مصرفی آن مرغوب تر و با کیفیت تر باشد قیمت آن همان طور که گفته شد بیشتر است که این بستگی به شرکت تولید کننده آن دارد

با کیفیت ترین کالسکه ایرانی تولید شده

با کیفیت ترین کالسکه ایرانی تولید شده پخش عمده کالسکه ایرانی و شرکت های عرضه کننده کالسکه ایرانی با کیفیت های بسیار بالایی در استان های تهران و اصفهان وجود دارد.

کیفیت کالسکه ایرانی به صورتی بوده است که در چند سال اخیر میزان فروش آن افزایش چشمگیری داشته است.

امکانات کالسکه ایرانی مواردی از قبیل داشتن توری محافظ حشرات،جای وسایل نوزاد برای استفاده مادر،قابلیت تبدیل شدن به کریر، مدل های دو نفره برای نوزادان دو قلو،لاستیک های ژله ای مورد استفاده شده حرکت و تغییر مسیر را برای کالسکه بسیار آسان تر کرده و بسیاری دیگر از امکاناتی که با دقیق ترین پارامتر ها اندازه گیری شده است تا کالسکه ایرانی با کیفیت بالایی را برای خانواده های ایرانی فراهم آورد.

ارائه کننده مرغوب ترین نوع کالسکه ایرانی در کشور

ارائه کننده مرغوب ترین نوع کالسکه ایرانی در کشورتولیدی های کالسکه در ایران روند رو به رشدی را در پیش گرفته اند به طوریکه توانسته اند کیفیت بالایی را از این محصول روانه بازار های ایرانی کنند تا علاوه بر کمک به خانواده های ایرانی در حهت کالسکه ایرانی با قیمت کم کمک شایانی در جهت رشد اقتصادی کشور بردارند.

امروزه تنها با پرداخت مبلغی حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان خانواده های ایرانی میتوانند کالسکه با کیفیتی داشته باشند.

بهترین و با کیفیت ترین نوع کالسکه در ایران و با مواد اولیه ایرانی ساخته میشود و در بازار اصلی به صورت عمده و تعداد بالا و در بازار های دیگر و استان های دیگر به صورت تکی و عمده به فروش میرسد.

نمایندگی اصلی و تولیدی اصلی این کالسکه ایرانی با کیفیت در تهران می باشد ولی استان های دیگر نیز میتوانند به راحتی و از طریق نمایندگی فعال در استان خود اقدام به خرید عمده با تخفیف های استثنایی شوند و کالسکه های درخواستی خود را در شهر یا شهرستان خود به راحتی تحویل بگیرند.

سفارش کالسکه ایرانی به صورت عمده

سفارش کالسکه ایرانی به صورت عمدهنمایندگی اصلی در استان تهران آماده همکاری و فروش و صادر کردن این محصول به تمامی استان ها میباشد.

در چند سال گذشته دسترسی به این نوع از کالسکه در برخی از شهرستان های دور افتاده با توجه به مسافت طولانی وجود نداشت ولی با توجه به افزایش نمایندگی ها و پخش شدن درست این نمایندگی ها در استان های مختلف امکان این به وجود آماده است که خریدار از هر شهرستانی بتواند سفارش داده و شامل تخفیف خرید کالسکه ایرانی شوند

خرید و فروش بدون واسطه کالسکه درجه یک ایرانی

اگر قصد خریدی ارزان قیمت را دارید می‌توانید در دنیای امروزه با اندک جستجویی در سطح اینترنت یا اطرافتان تولیدکنندگانی را پیدا کنید که مایلند جنس و کالای تولیدی خود را به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به شما بفروشند. گاهی تولیدی های بزرگ مثل شرکت های بزرگ وجود دارند که در سراسر کشور نمایندگانی را برای فروش مستقیم اجناس خود به مشتریان استخدام می‌کنند و شما باید برای خرید بدون واسطه به این نمایندگی ها مراجعه کرده و اجناس و کالاهای مورد نیاز خود را به آن ها سفارش دهید تا ظرف مدت زمانی کوتاه این لوازم و اجناس مورد نیاز شمارا برایتان از شرکت مربوطه فراهم آورند.
در خرید بدون واسطه فقط خریدار و فروشنده نقش دارند و هیچ شخص سومی وجود ندارد که در این میان در پی سودی برای خود باشد و از همین جهت قیمتی را بر روی کالای مورد نظر بیاورد و قیمت اولیه آن که در کارخانه تعیین شده است را افزایش دهد.
اگر قصد خرید کالسکه برای نوزاد خود را دارید توصیه ما به شما این است که از نوع کالسکه های ایرانی خریداری کنید که از تنوع طرح و مدل فراوانی برخوردارند و شما می توانید همان مدل و طرحی که مدنظرتان هست را خریداری کنید.

لیست قیمت روز کالسکه ایرانی دریجه یک:

قیمت هر محصول و کالایی به چند مورد بستگی دارد:

  • مواد اولیه به کاربرده شده در تولید آن کالا که آیا مرغوب و درجه ی اعلا است یا خیر.
  • اگر کالایی است که از منتاژ کردن چند قطعه مستقل ساخته شده باز قیمت آن به درجه ی کیفی آن قطعات اولیه ربط دارد.
  • برند تولیدی آن جنس و کالا
  • شرایط ساخت آن جنس

همه موارد بالا دست به دست هم می دهند و سبب قیمت گذاری بر روی محصول تولیدی نهایی می شوند؛ در مورد کالسکه درجه‌ی یک ایرانی نیز این موارد صدق می‌کند و جدا از این موارد طرح و مدل کالسکه هم در قیمت گذاری آن سهیم است. هرچه طرح و مدل به کار برده شده در ساختار آن زیبا و رنگ دلنشینی داشته باشد بدیهی است که قیمت آن نیز افزایش داشته باشد.
شما می توانید قیمت روز کالسکه را در سایت های شرکت های تولیدی و سایت نمایندگان فروش آن ها مشاهده کنید.

خرید اینترنتی انواع کالسکه ایرانی:

امروزه با پیشرفت دنیای دیجیتال و گسترش بازارها و فروشگاه های اینترنتی بهتر است خرید هایخ ود را بیشتر به صورت اینترنتی انجام دهیم؛ اگر قصد خرید کالسکه نوزاد را دارید توصیه می کنیم که خریدی اینترنتی انجام دهید؛ در خرید اینرنتی واسطه کمتر از خرید از بازارهای شهری است و در نتیجه قیمت کالا هم ارزان تر می شود.
در خرید اینترنتی شما با گستره زیادی از تنوع در مدل و طرح کالسکه روبرو خواهید شد و می توانید بهرتین نوع و مدلی که با سلیقه تان می خواند را خریداری کنید؛ و خوب می دانید که تنوع طرح و مدل در فروشگاه های اینترنتی بسیار بیشتر از تنوع طرح و مدل در مغازه های فروش لوازم سیسمونی شهری می باشد.

کدام نوع کالسکه نوزاد امن تر است؟

امن بودن کالسکه نوزاد به موارد متفاوتی بستگی دارد؛ مثلا به وضعیت چرخ ها، نوع ترمز و البته کمربند ایمنی و جنس پارچه به کار برده شده در ساختار کلی کالسکه بستگی دارد. توصیه می کنیم هنگام خرید از محکم بودن و البته زبر نبودن کمربند ایمنی تعبیه شده در  کالسکه نوزاد مطمئن شوید و دقت کنید نگهدارنده ای که قرار است بین پاهای نوزاد قرار گیرد، راحت و متناسب باشد؛ مثلا جنس پارچه به کاربرده شده در آن زیر و خشن نباشد. نوزاد شما در ماه های اول توانایی نگه داشتن خودش را ندارد پس هم به وجود تجهیزات ایمنی تعبیه شده در کالسکه توجه کنید و هم از سر نبودن رویه کالسکه نوزاد مطمئن شوید تا خدای نکرده و در حواس پرتیتان اتفاقی برای نوزاد دلبندتان نیفتد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم باصری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09197143684
email icon پست الکترونیکی: hs_movahedi@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کالسکه ایرانی | سهم آن در بازار روسیه

زوجهای عزیز که در انتظار ورود اولین فرزند به جمع خانواده  و البته در صدد خرید لوازم ضروری نوزاد از جمله کالسکه هستید در نظر بگیرید با خرید  کالس

پاسخی بگذارید