مرکز عمده فروشی لوازم سیسمونی
خانه / روروک / فروش روروک نوزاد | شرکت واردات و صادرات آن در ایران

فروش روروک نوزاد | شرکت واردات و صادرات آن در ایران

روروک نوزاد یکی از ابزار های سیسمونی به شمار می‌رود که برای راحتتر به راه افتادن کودکان و ترغیب آنها به راه رفتن استفاده میشود.
در قدیم سیسمونی ها به شیوه خیلی بهتر، ارزانتر و کم خرج تری آماده میشد و برخلاف امروزه بدور از هر تجملی بوده است. به طوریکه در آن هم چند دست از لباس دختر و هم چند دست از لباس پسر در آن به چشم میخورد.
چون در گذشته یا سونوگرافی نبود و یا اگرهم بود برای اینکه طعم هیجانزده شدن را بچشند از آن استفاده نمیکردند.
اما در هر زمانی رورک جز پای ثابت وسایل سیسمونی به شمار میرفت و توسط والدین خریداری میشد.

امروزه با گران شدن وسایل و با در نظر گرفتن اینکه روروک برای تنها چند ماه قابل استفاده است و به محض راه افتادن کودک دیگر از آن استفاده نمی‌شود، راه هایی برای فروش روروک نوزاد ارزان وجود دارد که به بررسی آن خواهیم پرداخت.

فروش روروک نوزاد | شرکت واردات و صادرات آن در ایران

صادرات روروک نوزاد به کشور های اروپایی

صادرات روروک نوزاد به کشور های اروپاییگرفتن به اصطلاح ایرانی ها سیسمونی برای اکثر کشورها و شهرهای دنیا مرسوم بوده است در واقع نه تنها کودکان ایرانی بلکه خارجی ها نیز از طریق مراکز تهیه روروک نوزاد، آنرا برای نوزادان خود خریداری میکنند.
ایران در ابتدا وسایل اینچنینی را از شهرهای دیگر وارد میکرده است ولی با گذشت زمان و رفته رفته به فکر تولید آن افتاد.
تولیدات ایران به گونه ای است که تنها کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس را پوشش میدهد و فعلا در حال حاضر با وضعیت اقتصادی و سیاسی مملکت از صادرات روروک نوزاد به کشورهای اروپایی محروم هستیم.

سهم ترکیه از روروک نوزاد ایرانی

سهم ترکیه از روروک نوزاد ایرانیترک ها سابقه دور و درازی در زمینه های تولید پوشاک، غذا و… دارند. به حدی در این زمینه ها موفق هستند و به سلامتی خود فکر میکنند که امروزه در اکثر کشورهای جهان، لباس یا پارچه ترک یکی از برندهای برتر و گران میباشد که کیفیتی تضمینی را به مشتریان خود ارائه میدهد.
ترکیه کشوری است که علاوه بر اینکه در تولیدات خود در زمینه های مختلف اهمیت بسزائی میدهد، بلکه اگر شرایط تولید کالایی را نداشته باشد و یا یک کالای مرغوب و با کیفیت را در زمینه خاصی شناسایی کند، حتما آنرا خریداری کرده و مصرف آن برای مردم کشورش ممکن میسازد.

سهم ترکیه از رورک نوزاد ایرانی نیز همین میباشد. تولید روروک نوزاد در ایران به قدری با کیفیت است و دارای انواع تاییدیه های استاندارد بین الملل میباشد که ترکیه سالانه مقدار قابل توجهی از آن را خریداری میکند.
ایران با توجه به متخصصین و مهندسین عالی رتبه ای که دارد فروش روروک نوزاد مرغوب را در سراسر کشور و به خارج ممکن میسازد.

نمایندگی پخش روروک نوزاد در ایران

نمایندگی پخش روروک نوزاد در ایراننمایندگی پخش روروک نوزاد در ایران در تمام شهر ها دایر است. این کالای مصرفی ضروری یکی از پر کاربردترین ابزاری است که در سیسمونی کودک وجود دارد و همگان آنرا تهیه میکنند.
ولو بخاطر استفاده ۳-۲ ماهه از این کالا باز هم والدین جهت خوشحالی نوزادانشان آن را خریداری کرده و میگذارند که کودکان طعم آزاد حرکت کردن و مستقل بودن را بچشند.
اما در برخی از موارد یکسری از فروشگاه ها از موقعیت و شرایط جامعه استفاده میکنند. به این ترتیب که روروک داخلی یا وارداتی هر نوع که باشد به صورت مرغوب و با نام یک برند محبوب، به فروش می رسانند.

در واقع با این کار آنها هم سود میکنند و هم اجناس بی کیفیتی را در هنگام فریفتن افراد از دست خود خارج میکنند.

از چه مکان هایی می توان روروک نوزاد را خریداری کرد؟

از چه مکان هایی می توان روروک نوزاد را خریداری کرد؟یکی از سوالات متدوال و رایج مادران باردار در زمینه تهیه سیسمونی این است که از چه مکان هایی می توان روروک نوزاد را خریداری کرد؟
این محصول پر کاربرد در سیسمونی را میتوانید به صورت خرید عمده روروک نوزاد از نمایندگی های مستقیم فروش شرکت ها و یا از طریق خرید اینترنتی تهیه بفرمائید.
فروش عمده روروک نوزاد توسط نمایندگی ها هم به نوعی خدمت به مردم محسوب میشود چون کالای مرغوب و تضمینی را بدون وجود دلال خریداری میکنند و هم شرکت ها از این طریق فروش بیشتری به عمل میرسانند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم باصری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09197143684
email icon پست الکترونیکی: hs_movahedi@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت روروک کودک | فروشنده آن در شیراز

در قرن حاضر فروش سالیانه سه میلیون روروک در آمریکا نشان می دهد که این وسیله یکی از محبوب ترین وسایل مورد استفاده برای کودکان در این کشور است. در ایران هم این وس

پاسخی بگذارید